Współpraca

1.Technologie

NeWave Technologies prezentuje w swojej ofercie szereg innowacyjnych technologii, które mogą być stosowane na bardzo szerokie sposoby. Opracowane zgodnie z najwyższą laboratoryjna i inżynierską etyka, nasze produkty i usługi są najwyższej jakości. Jesteśmy otwarci na wszelkie działania partnerskie, konsorcjalne, na wszelkie projekty badawczo-wdrożeniowe a także na indywidualne zlecenia. Jesteśmy gotowi do współpracy zarówno na skalą laboratoryjną jak i przy dużych, przemysłowe projekty.

 

 

 

 

 

 

 

2.Przemysł

Skupiamy się wokół przemysłowego zastosowania naszych technologii. Prowadzimy prace nad optymalizacja i ciągłym polepszaniem ekonomiki oraz efektywności naszych syntez a także jakości i wydajności naszych produktów. Każda z prezentowanych przez nas technologii jest w pełni skalowalna i możliwa na rozszerzenie do znacznej skali produkcji.

 

3.Badania

Zapewniamy wsparcie i ekspertyzę naszej wykwalifikowanej kadry naukowej na każdym etapie współpracy. Posiadane przez nas zaplecze techniczne i laboratoryjne pozwala na prowadzenie niezbędnych badan i zapewnienie najwyższej jakości. Jesteśmy gotowi dołączyć do projektów badawczych i wdrożeniowych, zwłaszcza tych skupiających się na grafenie i jego zastosowaniach. Oferujemy współpracę w prowadzeniu badań i eksperymentów na zlecenie.

 

 

 

 

 

4.Inwestorzy

Jesteśmy otwarci na wszelkie kontakty z inwestorami oraz na propozycje biznesowe. Wszystkie osoby oraz instytucje zainteresowane szeroko pojętą współpracą prosimy o bezpośredni kontakt drogą mailową lub telefonicznie.

 

NeWave Technologies to:


Nanotechnologia


Badania i rozwój


Innowacyjność


Postęp technologiczny

 

 

 


Newave TECHNOLOGIES 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Projektowanie Stron internetowych Katowice