Biodegradowalne nosniki nanocząsteczek

Oferujemy nośniki nanocząstek, które cechują się unikatową porowatą strukturą podobną do gąbki. Oferowane przez naszą firmę nośniki są stabilne w środowisku obojętnym i zasadowym (zakres pH 6-14). A także w bardzo szerokim spektrum temperatur (do 450°C) oraz w wielu rozpuszczalnikach (m. in. woda, aceton, glikol). Co więcej dzięki opracowanej przez naszą firmę metodzie roztwarzania nośników jest możliwe powolne i kontrolowane uwalnianie nanocząstek do roztworów.

W zależności od wymagań klienta możliwe jest otrzymywanie nośników o zróżnicowanej porowatości, a także przygotowanie nośników o zadanej specyfikacji z nanocząsteczkami dostarczonymi przez klienta.

Nasz produkt ma również zastosowanie w mikrokatalitycznej syntezie związków kontrolując stężenie katalizatora poprzez jego uwalnianie bądź absorpcje. Co więcej oferowane przez nas nośniki mogą być również stosowane, jako filtry nanocząstek metali szlachetnych i półszlachetnych, jako dużo tańszy i skuteczniejszy substytut obecnych na rynku rozwiązań, a także mogą być stosowane, jako sorbenty zanieczyszczeń.

POWRÓT

NeWave Technologies to:


Nanotechnologia


Badania i rozwój


Innowacyjność


Postęp technologiczny

 

 

 


Newave TECHNOLOGIES 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Projektowanie Stron internetowych Katowice